Řekli o nás 1/5Řekli o nás 2/5Řekli o nás 3/5Řekli o nás 4/5Řekli o nás 5/5

Bilfinger "Top People je dlouholetý partner a první volba při vyhledávání pozic"

"Se společností Top People jsme začali spolupracovat před několika lety na vyhledávání kandidátů na pracovní pozice do engineeringu, tedy především technických pozic. Pro toto vyhledávání jsme zvolili cestu Direct Search, kde jsme ve srovnání s jinými personálními agenturami byli pozitivně překvapeni kvalitou prezentovaných kandidátů a rychlostí reakce na naše požadavky, které se mnohdy v průběhu procesu recruitingu měnily nebo byly průběžně doplňovány. Při spolupráci s Top People jsme byli velice spokojeni jak s komunikací s jejími konzultanty, tak s úrovní podkladů při reportování a tím s celým procesem vyhledávání kandidátů.

Protože jsme společně s Top People obsadili nejednu obtížnou technickou pracovní pozici, rozšířili jsme naši spolupráci také na vyhledávání pozic do ostatních útvarů, převážně na úrovni středního managementu a specialistů v konkrétním oboru.

Již nyní můžeme konstatovat, že kandidáti vyhledaní a doporučení Top People jsou našimi dlouholetými zaměstnanci a jejich pracovní výkon splňuje naše očekávání. Společnost Top People se stala naším dlouholetým partnerem a při procesu vyhledávání a obsazování pracovních pozic je naší první volbou. Její služby a spolupráci s ní můžeme jen doporučit."

Bilfinger HR DirectorNEWS

...for recent NEWS updates please follow Top People on LinkedIn and Facebook

Co očekávají personalisté od agentur - HR Forum 2013

EXCHANGE MEETING Pivovar Bernard

facebook linkedin


direct search professionals